BAŞKANIMIZ SERKAN ARSLAN BEY ADIYAMAN'DA.

BAŞKANIMIZ SERKAN ARSLAN BEY ADIYAMAN'DA.

Hak ve Hakikat Partisi il ve il teşkilatlarınımızın tamamlanması ve kongerelerinin yapılması için yurt genelinde harekete geçmiş bulunuyoruz.

4 ay önce kurucu liderimiz önderimiz DURSUN GÜNEŞ EFENDİMİZİ hakkın rahmetine uğurladık.Kurucu Liderimiz Dursun GÜNEŞ Efendimiz 10 yıl bizlere önderlik rehberlik  yaptı.Ümmet bilincini Vatan Aşkını Toplum Ahlakını bizlere öğretti.10. Yıl beraberce mücadaele verdik.
Şimdi Dava arkadaşlarımızla beraber bu davayı menziline ulaştırmaya çalışıyoruz.
4 aydır Marmara bölgesi Karadaeniz bölgesi İç anadolu bölgesinde akbinde KahramanMaraş ilinden sonra şimdi Adıyaman ilimizdeyiz.11.12.13. nisan tarihleri arasında Adıyaman halkımızla bereaber olcağız..Sizleri yalnız olmadığınızı şuandaki mevcud düzene mecbur yada mahkum olmadığınızı hatırlatmaya söylemeye geldik.Siyasette milli ve vijdani çarpıkları irdelemeye,  hiçkimseyi şahsen hedef almadan gücendirmeden Allah için iyilikleri  emretmeye kötülüklerden alıkoymaya geldik. davamızı anlatacağız halkımızın Derlerini sıkıntılarını dinleyeceğiz.Bizler meydanlardayız sorun üretmeye değil haklımıza memleketimize çözüm sunmakiçin yollardayız
 Tanışmayı bile ibadet kabul eden bizler, sizi tanımaya ve toplumun meşru ihtiyaçlarını yerinde tesbit etmeye böyleliklede Hak ve hakikat davamızı size arz etmeye geldik.

Hak ve Hakikat Partisi 11.12.13:Nisan Tarihleri Arasında Adıyaman Valilik Binası karşisında Atatürk cad Deniz Bank yanında
Stand açıp HAK DAVAMIZI anlatıp  teşkilat ve  üylek çalışması yapacağız.
Adıyaman   halkını ve Dava kardeşlerimizi tüm camiamızı çadırımıza bekleriz.

637 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın