24 HAZİRAN KARARI

24 HAZİRAN KARARI

Hak ve Hakikat Partisi Istişare kurulunun 24 Haziran seçimleri ile alakalı kamuoyu duyurusudur.

Hak ve Hakikat Partisi manevi bir işaretle çağın hastalıklarına derman olması amacıyla kurulmuş, üzerinde Hakkın elinden başka güç olmayan bir oluşumdur. Asıl görevi Emri Bil Maruf olan bu parti, ağır ağır da olsa yolunu yürümekte, Hak bildiği davada sağlam vaziyette görevini yapmaktadır.

24 Haziran secimlerine katılan aday ve partilerin Hak Parti'nin misyonuna uygun bir gayret içerisinde olmadıklarını, bozulan manevi ve ahlaki yapının imarı konusunda güven verici herhangi bir adım atmadıklarını görmekteyiz.

Isterdik ki, bunca adayın içinden birileri çıksın; islam memleketinde olmaması gereken adaletsizlik, tecavüz, zina,ahlaksızlık, boşanma gibi olayları minimum seviyeye indireceğiz desin.

Bozulan ve kirlenen siyaseti temizleyeceğiz desin.

Isterdik ki.. Bunları vaat etsinler.

Isterdik ki.. Bizi aldatan bizden değildir hadisi şerifi kulaklara küpe olsun.
Adalet noktasında "Hırsızlık yapan kızım Fatıma da olsa elini keserim" diyen Peygamberin ümmeti sıfatını gösteren adaylarımız olsun.

Isterdik ki,Yahudi ve Nasaralari dost tutmanın Allahın gazabına sebep olacağını bilen lider ve adaylar olsaydı.

Genelev sayısının arttığı, içki fabrikalarının ve markalarının çoğaldığı ve çoğalarak devam ettiği, her türlü fuhşiyat ve ahlaksızlığın tavan yaptığı bu dönemde, adaylar arasında ummete ve millete umit ve çare olacak imanda birilerini gorebilseydik, muhakkak ki tarafımız o parti olurdu.

Uluslararası siyasette, maddiyat için kendi kaderine terkedilen Irak, Libya vs. politikaları bizi derinden yaralayan,Osmanlı torunluğuna yakışmayacak acziyet göstergesidir.

Aynı şekilde kuru gürültüden başka hiç bir çözüm üretemediğimiz Kudüs konusu ise başka ve derin bir yaramız. Siyasi ve ticari ilişkilerin devam ettiği Israil'e, terörist devlet demekle beraber, halen daha para akışının devam etmesi, iktidar hakkındaki görüşlerimizi netlestirmiştir.

Doğu Turkistan'daki soydaşlarımızın, maruz kaldığı insanlık ve islam dışı zelil edici işkencelere bakışımızı, Cin devletiyle olan ticari ilişkilerimiz yön vermektedir.

Davası islam, Anayasası Kuran olan, ummete çare olacak, Osmanlı Devletini ayağa kaldıracak ve tüm sorunların kaynağının İslamsızlık olduğunu kabul edip, buna göre hareket edecek ekip ve aday olmadığı için sandığa gitmeme kararı aldık.

Hak ve Hakikat Partisi olarak önceliğimizin maneviyat olduğunu özellikle belirtir, toplumların parasızlıktan değil, ahlaksızlıktan çökeceğini hatırlatırız.

Bu vesileyle tüm halkımızı Hak ve Hakikat Partisi bayrağı altına davet ediyoruz.

Hak ve Hakikat Partisi Istişare Kurulu


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın