Hak ve Hakikat Partisi ile Doğruyol Partisi, DYP çatısı altında seçim ittifakı yapılması hususunda anlaşmaya vardı. İttifak teklifi Doğruyol partisinden geldi

BÜYÜK İTTİFAK

Hak ve Hakikat Partisi ile Doğruyol Partisi, DYP çatısı altında seçim ittifakı yapılması hususunda anlaşmaya vardı.        

İttifak teklifi Doğruyol partisinden geldi, listelerin teslim edilmesine üç gün kala şekillenen ittifakla birlikte, partili kardeşlerimiz seçim bölgelerinden, DYP listelerinden aday gösterildi. Listelerin hazırlanmasında çok kısıtlı zamana karşın, büyük hassasiyet gösterildi. Ayrıca başörtülü aday kardeşlerimizin, seçilebilecekleri bölge ve sıralara yerleştirilmesi hususunda büyük titizlik gösterildi.

Hak Parti seçim ittifakı çalışmalarında genel başkan nezdinde milliyetçi muhafazakar çizgide bilinen tüm partilerle görüştü her türlü fedakarlığı ve özveriyi gösterdiğimiz halde hiçbir partiden aradığımız sağduyu ve kardeşliği göremedik ve bir türlü kol kola giremedik. Tabiri caizse tüm çadırları gezdik.

Listelerin teslim edilmesine 3 gün kala DYP den partimize ittifak teklifi geldi ve tarafların özverili ve hummalı çalışması sonucu büyük ittifak sağlandı. vatana millete hayırlı uğurlu olsun

Partimiz Haktan aldığı hüccet ile, her türlü sansür, engelleme, karalama ve imkansızlıklara rağmen, hedefe doğru ağır ve emin adımlarla yürümeye devam ediyor.

   8918 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın