• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.youtube.com/channel/UCNyIRkbD2N6aGU1-9B1wqAg

Hak ve Hakikat Partisi

Hoş geldiniz!

    • Başlık Metni
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

Ey deli divaneler! Ey abdallar! Ey mestu mestaneler! Ey miskinler! Ey üftadeler! Ey sofular! Ey ihvanı din. Bu iş sana düştü. Kalk uyuma artık. Kervan yola çıktı. Bu kervana katıl. Bu kervan Hakk’ın Kervanı’dır, Hakikat Kervanı’dır.

RAHMAN ve RAHİM olan ALLAH’ın ADIYLA

Rahmeti bol padişahın 21. yüzyılda rahmet peygamberi iki cihan güneşi s.a.v. soyundan bu yolun büyüklerine, lale, sümbüllerine; Uyumayın! Ümmeti Muhammet’e şefkat, merhametle bakın ve ümmeti Muhammedi kurtarın.

Dünyada İslam’a yapılan zulüm, ardı arkası gelmeyen haçlı seferleri, İslam coğrafyasında yaşanmaz bir hale gelmiştir.

Ey insanoğlu! Bu ne gaflettir, bu ne delalettir. Yedi yüz sene hüküm süren Osmanlı’dan sizde hiç mi bir eser kalmadı. Hiç mi meydanda bir aslan kalmadı çakallara ses çıkarmıyor. Türkiye satılıyor, Türkiye’nin üzerinden pazarlık yapılıyor. Nedir bu dünya hırsı, nedir bu saltanat hırsı. Kimse keyfini bozmak istemiyor. Unutma ki sıra sana geliyor.

Ey deli divaneler! Ey abdallar! Ey mestu mestaneler! Ey miskinler! Ey üftadeler! Ey sofular! Ey ihvanı din. Bu iş sana düştü. Kalk uyuma artık. Kervan yola çıktı. Bu kervana katıl. Bu kervan Hakk’ın Kervanı’dır, Hakikat Kervanı’dır. Bu son kurtuluş kervanıdır. Gelin Hak’ın etrafında birleşelim. Hak’ta karar kılalım. Hak ve hakikati kuralım. Yeni Osmanlı ruhu ile yeniden dünyaya doğalım. Bozulan dünya düzenini yeniden kuralım. Dünyaya yön verelim. Bir güneş gibi dünyaya şefkat ve merhametle doğalım. Cehaleti boğalım, cehaleti ortadan kaldıralım. İnsanlık kurtulsun, insanlık rahatlasın. İnsanlığın İslam’dan başka çaresi yoktur. Bütün felsefeler, politikalar; komünizm, kapitalizm iflas etmiş. Dünya bir felaketin eşiğine gelmiştir. Gelin, bu insanlığa yardım edelim, insanlığı kurtaralım bu gözü dönmüş canilerden. Artık bunlar daha hiçbir işe yaramaz. Bunların gözlerini kan bürüdü. Kan ile besleniyorlar. Bu şövalyelerden de bir fayda gelmez. Bunlara güvenilmez. Bunlar Siyonizm’e hizmet ediyorlar. Arzu Mevud’u kurmaya çalışıyorlar. Etrafındaki kalaları yıktılar. Barzani ile baş başa kaldılar. Tek dostları eşkiya Barzani. Bu ne basiretsizliktir, bu ne delalettir, bu ne gaflettir. Hiçbir yere sığdıramıyorum.

Beled suresi 5-6-7. Ayetler: O kendisine karşı kimse güç yetiremez mi sanıyor. Ben yığın yığın mal telef ettim diyor. Onu bir gören olmadı mı sanıyor. Osmanlı saltanatının bitmesiyle İslam devletlerindeki saltanatların akıbetlerini insan görüp düşünmez mi hiç. Dünya saltanatı kime baki kaldı. Bilirseniz ahiret yurdu sizin için daha hayırlıdır. Düşünen mi var ki?    

Ey iman edenler! Allah’ın üzerinizdeki nimetini hatırlayın. Malınızı çok sevmekle beraber, Allah yolunda harcayın ve Allah’tan çıkış yollarını ve kurtuluş yollarını arayın. Herkim Allaha sığınırsa Allahüteala onlara çıkış kapılarını gösterir. Biz çıkış yolunu hak ve hakikatte bulduk Allahüteala yar ve yardımcınız olsun gazanız mübarek olsun. Biz halkımızı seviyoruz yediden yetmişe Allahın selamı üzerinize olsun.                                      

HAK VE HAKİKAT  PARTİSİ
GENEL BAŞKANI  DURSUN  GÜNEŞ 


2423 kez okundu

Yorumlar

     17/05/2012 19:20

BU SÖZLERDEN SONRA NEDİYEYİM BAŞKANIM ALLAH SİZİ İSLAMIN BAŞINA HALİFE KURTULUŞUNADA VESİLE EYLESİN.
Misafir - ARİF