• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.youtube.com/channel/UCNyIRkbD2N6aGU1-9B1wqAg

Hak ve Hakikat Partisi

Hoş geldiniz!

    • Başlık Metni
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

Ekonomik krizleriyle iflasın eşiğinde olan ABD, AB kızıl komünizm Rusya’yı yeniden harekete geçirebilir. Bunun kıvılcımı da Suriye olabilir. İkinci olarak da Çökertilmiş İslam ülkeleri petrol iştahını kabartıyor. Bu yemi AB, ABD’ye vermek istemiyor.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Ekonomik krizleriyle iflasın eşiğinde olan ABD, AB kızıl komünizm Rusya’yı yeniden harekete geçirebilir. Bunun kıvılcımı da Suriye olabilir. İkinci olarak da Çökertilmiş İslam ülkeleri petrol iştahını kabartıyor. Bu yemi AB, ABD’ye vermek istemiyor. Şimdilik Türkiye’den beslendiği için Türkiye’ye ses çıkarmıyor. Fakat dişlerini biliyor, zamanını bekliyor kanısındayım. Kandile çıkamayan Türkiye’nin acizliğini bütün dünya görüyor. Bu, Türkiye’ye hiç mi hiç yakışmıyor. Hele İslamiyet’e karşı taraf olması, AB’nin elinde maşa olması, Orta doğuda çavuşluk yapması Osmanlı ruhuna hiç mi hiç yakışmıyor. Bu durum Türkiye’nin kredi notunu düşürüyor, güvenilirliğini kaybediyor.

Ey Türk Milleti! Hakikat, senin damarında dolaşan kanında mevcuttur. Namert meclisinde oturup kalkma! Namert meclisinde eylenme! Hak ve hakikati haykır! Tağutun yanında durma! Tağutun askeri olma! Maddeye kul olma! Safını değiş, Hakk’a yürü! Hakka yürü, hakka kul ol. Hak’tan korkma! HAK BİRDİR bilesin! Belki çok küçük görülüyorum devlerin yanında. Bu alem bize bir noktadır bilesin!

Ey İnsanlar! Ermeni lobileri hareket halinde içinize kadar işlemişler. Liyons kulüpleri Akademik insanları sarmaşığın teli gibi parmağına dolamış. İdarenizi elinizden almış. Kışlaya yerleşmiş. Onların onaylamadığı hiçbir kimse Başbakan olamamış. Bu meydanda at oynatamamış. At oynatmak isteyenler de onların darından kurtulamamış. Başbakan Erdoğan onun için kandil dağına çıkamamış, olduğu yerde kalmıştır. Bütün İslam ülkeleri ile arayı bozmuş, sıfır dostluk politikası havada kalmıştır. Terör örgütü PKK’nın yandaşı Barzani’yi dost edinmiştir.Nerden nereye diyor ya Başbakan.Kısacası CANAVARIN AĞZINDAYIZ. Recep ayı Allah’ın ayı. Ölüm orucu tutmayı unutmayın. Namusunuzu, ırzınızı, dininizi, imanınızı, vatanınızı, aklınızı koruyun. Bu, üzerinize farzı ayındır bilesiniz.

Ey ışığı sönmüş millet! Kapınızı perdenizi biraz aralayın da ay ışığı sizi biraz aydınlatsın, kurtuluşunuza vesile olsun.

Allah’ım üç ayları Ümmeti Muhammed’in hakkında hayırlara vesile eyle. Kurtuluşlarına vesile eyle.

ALLAH’IN SELAMI ÜZERİNİZE OLSUN .  

HAK ve HAKİKAT PARTİSİ

GENEL BAŞKANI  ŞAİR  YAZAR

DURSUN GÜNEŞ1510 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın