• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.youtube.com/channel/UCNyIRkbD2N6aGU1-9B1wqAg

Hak ve Hakikat Partisi

Hoş geldiniz!

    • Başlık Metni
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

40 bin can alan cani terör örgütü PKK’yı meclise taşıyan, yaşatan, görüşen, terör destekli devlet anlayışından hiç şüphemiz kalmamıştır. Bu devlet anlayışı komünizmi kapitalizmi ve terörü tırmandırmaktadır. Her ne kadar İslami görünse de...

  RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAH’IN ADIYLA
                               
                             ORDU SARSILIYOR
    Bir taraftan harp çığırtkanlığı yaparken bir taraftan paşaları içeri almalarını anlayamadım. Belli ki;  bu Tayyip beyin elinde değil. Acaba kışlada bir kırılma olmasını isteyenler mi var? Kurt her zaman dumanlı havayı sever. Okul çocukları kendi eğlencesinde, kurt koyun postuna bürünmüş aralarında dolaşıyor.  Arap yarım adası kaynıyor, sular ısınıyor.
    Türkiye Suriye’nin üzerinde odaklanmış durumda. Dış mihraklar Mısır’da Libya’da olduğu gibi muhalifleri destekleyerek ülkeyi bir birine boğdurmak kardeş arasına nifak sokmak, ülkeleri çökertmek içerisinde.
   Ey insanlar bizi dinleyin kardeş kanı dökmeyin, bu oyuna gelmeyin, gücünüzü yitirmeyin tam bir uçurumun kenarındasınız ülkenizi ülkelerinizi kayıp edebilirsiniz yarı bağımlı iken bütün iktidarınızı elinizden kayıp edebilirsiniz işkala uğrarsınız. Şanınız, Şöhretiniz, Namınız, Namusunuz, kirletilir ayaklar altına düşersiniz. Irak’ta olanları Bosna Hersek’te olanları görmüyor musunuz?
  Ali İmran süresi 103- “Hepiniz Allah’ın ipine sımsıkı tutunun, birbirinizden ayrılmayın ve Allah’ın üzerindeki nimetini düşünün sizler birbirinize düşman iken o sizin kalplerinizin arasında dostluk husule getirip ısındırdı da nimeti sayesinde kardeş oldunuz. Hem siz ateşten bir çukurun tam kenarında bulunuyordunuz da O sizi tuttu oradan kurtardı umulur ki hidayete ermeniz için Allah ayetlerini böylece beyan ediyor”.
  O kafirler size üstün gelirlerse ellerini dillerini size kötülükle uzatırlar küfür etmenizi isterler. Onların gizledikleri daha da şedittir. Gelişmekte yeşertmekte olan İslam coğrafyasını çöle çevirip yeniden İslamı köleleştirmek bunların demokrasi anlayışı bu, insanlıktan nasibini almamış caniler, demokrasi adı altında milyonlarca cana kıydılar İslam kanı akıttılar.
  Gök kubbe altında zulüm etmedikleri ele almadıkları hiçbir İslam ülkesi kalmadı. Bununla da kalmayacağı apaçık ortada. Neden böyle kolay yenip yutuluyorsunuz. Neden Allah’ın ipine sımsıkı tutunup ayakta durmaya çalışmıyorsunuz. Memleketimizi 300 milyar dolar zarara uğratan, 40 bin can alan cani terör örgütü PKK’yı meclise taşıyan, yaşatan, görüşen, terör destekli devlet anlayışından hiç şüphemiz kalmamıştır. Bu devlet anlayışı komünizmi kapitalizmi ve terörü tırmandırmaktadır. Her ne kadar İslami görünse de hükümetin eli kolu bağlı bir tutsak gibi hareket etmektedir. Siyonizme hizmet etmektedir. Türkiye’nin bağımsızlığı tehlikededir.
  Onun içindir ki kışla yeniden yapılanmalı çeriği çürüğü seçip atmalı Osmanlı ruhu kışlaya yerleşmeli. Türkiye bağımsızlığını yeniden kazanmalı emir alan değil emir veren olmalıdır. Türkiye menfaatlerini ön planda tutmalı satılan Türkiye’yi yeniden kazanmalıdır.
  Devletin resmi dini olmalıdır. Dinsiz dine karşı bir millet olamaz ayakta duramaz. Devlet milletiyle kaynaşmalı, Devlet millet el ele olmalıdır. Bir bütün teşkil etmeli sağlam bir yapıya kavuşmalıdır. Ve bu kavga bitmelidir. Ergenekon davasında görüldüğü gibi halkına silah çeviren bir kışla istemiyoruz.
  Biz ordumuzu seviyoruz ordumuzda bizim sevgimize layık olmasını bizim ordumuz olmasını istiyoruz.
 
   
Daima esiyor kıble rüzgarı
Meydana geliyor Muhammed Ali
Geldi bizim ilin yazı baharı
Meydanda geziyor Muhammed Ali
 
Sular elbet menziline varacak
Dere yatağında kumlar kalacak
Bu aşkı sevda herkesi saracak
Meydanda esiyor Muhammed Ali
 
Ay hilal oldu da kaşları keman
Baharı bekledim geçiyor zaman
Dediler Ali ye erişti ferman
Ümmeti bekliyor Muhammed Ali
                      
                        HAK PARTİ GENEL BAŞKANI
                       SN. DURSUN GÜNEŞ


1072 kez okundu

Yorumlar

     08/06/2012 21:55

RABBİM ÜMMET AŞKI VE SEVDASIYLA DOLUP TAŞANLARDAN EYLESİN
Misafir - misafir