• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.youtube.com/channel/UCNyIRkbD2N6aGU1-9B1wqAg

Hak ve Hakikat Partisi

Hoş geldiniz!

    • Başlık Metni
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

Kim Terör Kim Değil? Terör Devletine Hayır!

Hak ve Hakikat, İslam Aleminin Ruhani Lideri,Erzurum Bağımsız Milletvekili Adayı Sayın Dursun GÜNEŞ Efendi 3 Haziran günü Kanal 25 Ekranlarında Halkın Tercümanı Oldu.

"Terör başı Apo ile görüşen kim ? Onun mesajlarını Çırağan sarayında Türkiye'ye yayan kim ?, Terörü büyüten kim ? Terörü Erzurum sınırına kadar getiren kim ? İnsan bir aynaya bakar, bakar da utanır ! Hükümet sizsiniz, Güneydoğuda geçerliliğiniz kaldı mı ? Sizin bir üstünlüğünüz, hükmünüz var mı ?Cumhurbaşkanı'da Başbakan'da Terörün öncüleri siniz, yardımcıları sınız. Halk bunu görüyor, görüyor da başka çaresi yok. Resmen terör bunlara, bunlar teröre yardım ediyorlar. Desteklediğiniz terör örgütünün siyasi kanadı, yarın Erzurum'a gelecek, peki bu terör değilmi ? Terörün şehre inmiş hali değil mi? Bunlar terör estirmiyorlar mı? Memleketi bölmek için çalışmıyorlar mı ? Büyük Ortadoğu Projesi (BOP) tek başına bile bir ihanettir. Bu ihanete imza atan kimdir Oslo'da görüşmeler yapan kimdir? adayı su yoluna koyan kimler dir?
Aponun mesajlarını dağıtan kimdir ? Bu halkı neden kandırıyorsunuz, neden projenizi ortaya koymuyorsunuz, delikanlı diye memlekette dolaşıyorsunuz, bir defa olsun ALLAH için yalan söylemeyin ! Olduğunuz gibi kendinizi ortaya koyup maskenizi indirseniz ve halka öyle baksanız herkes gerçek yüzünüzü görecektir... Ama fazla vaktiniz yok o maskenizi indirecek, o çirkin yüzünüzü halka gösterecek bir toplum geliyor. Bu işe sahip çıkacak Allah'ın tarafları geliyor. O zaman ne olacaksınız, nereye kadar kaçacaksınız. İhanetin bedeli,kanun hükmünde ne ise o cezayı mutlaka göreceksiniz. SİZLER BU MİLLETE İHANET ETTİNİZ !!"
Sözleriyle gündemi belirledi.
635 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın