• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.youtube.com/channel/UCNyIRkbD2N6aGU1-9B1wqAg

Hak ve Hakikat Partisi

Hoş geldiniz!

    • Başlık Metni
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

Gelin bu afet başınıza gelmeden üzerinize bela vacip olmadan Allah’a yönelin Allah’ın ipine sımsıkı sarılın. Kuran’ı Kerimde birleşelim

Hak ve Hakikat, İslam Aleminin Ruhani Lideri Erzurum Bağımsız Milletvekili Sayın Dursun GÜNEŞ 6 Haziran günü Kanal 25 Ekranında "Halka Sesleniş" Programı gerçekleştirdi.
İslam Alemine, Ümmete ve Seçmene Ültimatom verdi.

"Ey İnsanlar! Ey İnananlar! Hazreti Allah sizleri yarattı yolunuzu doğrultasınız diye soysal hayatınızı belirlemek için size Anayasa olarak Kuranı Kerim’i gönderdi. Kuranı Kerime göre yaşamanızı emreyledi. İslam’ın Anayasası Kuran’ı kerimdir. Kuran’ı kerimden başka anayasalar batıldır cehalettir. Bunu Müslümanların anlaması gerekir anlamalıydılar! Cehaletten kurtulmak için çaba göstermeliydi. Hazreti Resulu Ekrem Efendimiz (sav) Veda Hutbesinde Şöyle buyurdu: Size iki şey bırakıyorum biri Hazreti Kuran, biri de benim Sünnetim. Buna tabi olduğunuz müddetçe müstakim yolda yürüdüğünüz müddetçe o yoldan sapanlar cehalet çukuruna düşenler o delalete düşenler o azanlar size hiçbir zarar veremez.
Ey insanlar ey inananlar size Hakk geldikten sonra Hakk’tan niye yüz çevirdiniz de Batıla tabi oldunuz? Neden cahiliye çukurundan kurtulmak için “emri bil maruf ve nehyi anil münker “yaşamazsınız. Neden hakkı hakim kılmak için mücadele etmiyorsunuz.
Büyük Siyonist İsrail Projesini kurmak için Devlet Reisleri harekete geçmişler. Dertleri Davaları Siyonist İsrail’i kurmak Büyük Mezopotamya yaratmak ve bölgenin Müslüman’larını ortadan silip yok etmek İslamiyet’i kaldırmak İnsanları Yahudileştirmektir. Halen aklınız idrak etmeyecek mi? Güvendiğiniz insanların ne hale düştüğünü fehmetmeyecek misiniz? Güneydoğu Bölgesinde Ermeni Terör Devleti kurulduğunu hala idrak etmeyecek misiniz? Bunun anlaşmalarını yaptıklarını görmeyecek misiniz?
Eğer böyle devam ederseniz eğer cehalete hizmet ederseniz arkasından büyük bir afeti gözleyin! Her Peygamberin davetçisi davet ettikten sonra, halkın peygamberleri tekzip etmeleri neticelerinin neler olduğunu gibi sizinde aynı akıbete erişeceğiniz muhakkaktır.
Gelin bu afet başınıza gelmeden üzerinize bela vacip olmadan Allah’a yönelin Allah’ın ipine sımsıkı sarılın. Kuran’ı Kerimde birleşelim.
Biz insanları hakka davet ediyoruz. Tüm zorluklara rağmen. Biz haktan yanayız hakkın tarafıyız. Allah fazlından lutfündan ikram etmiştir. Onlar Allah’ı sever onlar da Allah’ı sever. Hiç kimsenin kınamasına aldırış etmezler. Allah’tan gayrı kimseden korkmazlar. Hiç kimse düşünmesin ki; Dursun GÜNEŞ’i Erzurum’da mahzun edecekler, Mahsur bırakacaklar böyle bir şey olmadı olamaz da. Dursun GÜNEŞ bu davasını sonuna kadar menziline erene kadar devam ettirecektir. İslam kurtulana kadar Ahdı Aman-ı vardır Allah’u Teala’ya, Allah’u Teala ile sözleşmiştir. Bütün Peygamberlerden dahi Allah’u Teala akit almıştır, Ali’ye yardım edeceklerdir. Bu Yardım erişmiştir, erişecektir inşallah. Türkiye ve Dünya bu kafirlerden bu haçlılardan bu kötü zihniyetten bu cehaletten muhakkak kurtulacaktır.
“Ey iman edenler iman edenler iman ediniz” gelin imanınızı tazeleyiniz iman ediniz ki kurtuluşa erişesiniz. İmanınız ve kurtuluşunuz ancak böyle olacaktır. Sokaklarda “ALLAHU EKBER” diye haykırarak! Allah’ı tanzim ederek, yücelterek, korkaklıkta iman aranmaz. Aman benim malıma mülküme bir zarar gelmesin, aman Keyfim bozulmasın aman uykularım kaçmasın aman rahatım bozulmasın böyle İslam olmaz.
Allah’ın dostu, tarafı, tayfası olmak istemez misiniz?"
2014 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın