• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.youtube.com/channel/UCNyIRkbD2N6aGU1-9B1wqAg

Hak ve Hakikat Partisi

Hoş geldiniz!

    • Başlık Metni
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

Hak Parti Erken Seçime Hazırdır

      Hak ve Hakikat Partisi Kutlu Davasını Menziline Eriştirecektir.

Hak ve Hakikat Partisi kurulduğu 2008 yılından bugüne cizgisini değiştirmeden kararlılıkla yapılanmasını ve yürüşünü sürdürmüştür. 

7 Aralık Tandoğan Mitinginde "LA İLAHE İLLALLAH" Kelime-i Tevhid Sancağını açarak Halkı İslam çatısı altında toplamaya çalışmıştır. 

Siyasi istikrarın bozulacağı, Kürdistan ve Büyük Ortadoğu Projelerinin hayata geçeceğini yineleyen ve her fırsata bu tezgahları bozmak için mücadele eden Partimiz çok defalar suçlanmış ve kınanmıştır. 

Hükümet, Devlet Organları, Siyasi Partiler, STK'lar ve Basın ortaklığında yürütülen karalama kampanyaları ile halkımız etki altına alınmıştır. 

Bu gün yaşanan ve dahası yaşanacak kaosları engelleme girişimlerimiz engellenmiştir. Müslüman bir camia olarak; İslam, Vatan ve Bayrak sevgisi dışında bir siyaset gütmediğimizden, uyarılarımızı Hakkıyla yaptığımızdan ötürü vicdanen rahat olduğumuz gerçektir. 

Ne yazık ki; Yaşanacak iç Savaş, Siyasi Kaos, Ekonomik Kriz gibi felaketleri gördükçe Vicdanımızın buna sessiz kalması beklenemez. Müslümanların eza ve cefa görmesi, belalara düçar olması tasvip etmediğimiz bir durumdur. 

Hak ve Hakikat Partisi, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılan 25.Dönem Milletvekili Seçimlerine YSK tarafından "Teşkilat Eksikliği" gerekçesiyle alınmamış, akabinde (Demokratik Gelişim Partisi,Hak ve Adalet Partisi,Büyük Birlik Partisi,Saadet Partisi,Merkez Parti,Milliyetçi Hareket Partisi) ile yaptığımız "ittifak" çalışmaları sonuçsuz kalmıştır. Kurucu Genel Başkanımız Sayın Dursun GÜNEŞ Erzurum Bağımsız Milletvekili Adayı olarak seçimlere katılmıştır.

HAK PARTİ HAKKİN PARTİSİDİR!

Simdi Halkın HAKKA Sahip Çıkma Zamanı yaklaşmıştır. Hak ve Hakikat Partisi (HAK PARTİ) önümüzdeki süreçte yapılacak olan "ERKEN SEÇİM"e Hazırdır. Hiçbir akıl bu gidisata çözüm olamayacaktır. Benlikten öte HAKK için HALKA Hizmet etmeyi devam ettirecek olan HAK ve HAKİKAT PARTİSİ, Kutlu davasını, Hakklı yürüyüşünü, Davasını Menziline eristirene dek sürdürecektir.

Hak ve Hakikat Partisi kapılarını İslam'a gönül veren Mücahitlere, Vatanına ve Bayrağına Sahip Çıkacak Ülküdaşlara açmıştır. Tüm Ümmeti bir çatı altında toplamak için KARARLILIKLA HAK DAVASINI hak ettiği noktaya ulaştıracak ve İslam Sancağını dalgalandıracaktır.

HAK PARTİ


HAK VE HAKİKATTEN AYRILMA OĞUL

Hak ile Hak olup Hakka et niyaz
Hak ve Hakikatten ayrılma oğul
Kuruldu çarkın çevrildi bu yaz
Hak ve Hakikatten ayrılma oğul
 
Hak ile dönüyor Şems ile Kamer
Hakikat yoluna olmalı nefer
Çalışan kullara erişir zafer
Hak ve Hakikatten ayrılma oğul
 
Marifet ararsan marifet kulda
Bülbüller şakışır ötüşür dalda
Oniki tarikat görülür kolda
Hak ve Hakikatten ayrılma oğul
 
Halini söylüyor oğul Mevlana
Ali’yi bağlamış Hacı Bayram’a
Sıkı sarılasın sen bu davana
Hak ve Hakikatten ayrılma oğul 

 2002 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın