Madde bağımlısı olan MHP, madde için yapmayacağı hiç birşey yoktur

Bismillahirrahmanirrahim

MHP birinci derecede şirke düşmüştür. Şerre rizasi var, hayira rizasi yoktur. Madde bağımlısı olan MHP, madde için yapmayacağı hiç birşey yoktur. Maddeciler "akşama kadar müslüman akşam kâfir olurlar, akşam müslüman sabah kâfir olurlar. Çünkü maddeyi haktan üstün tutarlar."

Böyle bir toplum içerisinde hak gariptir gariplere selâm olsun.

Cumhuriyetin, yüz yillarin başında, ilahî kelimetullah için kendilerini ortaya atanlar, bu memleketi satanlar ile ortak olmuş mal bölüşüyorlar.

Katreden umman olan şu gönlüm satılmışlar ile hiç bir zaman bir olmayacaktir.

Memleket bu kadar hassas bir durumda iken, hırsızların, yolsuzlarin, arsızlarin değnekcisi olmak ancak size yakışır. 
Dünya her nereye giderse gitsin, alçaklara haddini bildirecek bir topluluk ortaya cıkacaktir.
 

Maide 54.Ayet: Ey iman edenler! Sizden kim dininden dönerse (bilsin ki) Allah, sevdiği ve kendisini seven müminlere karşı alçak gönüllü (şefkatli), kâfirlere karşı onurlu ve zorlu bir toplum getirecektir. (Bunlar) Allah yolunda cihad ederler ve hiçbir kınayanın kınamasından korkmazlar (hiçbir kimsenin kınamasına aldırmazlar). Bu, Allah´ın, dilediğine verdiği lütfudur. Allah´ın lütfu ve ilmi geniştir.
Maide 55.Ayet: Sizin dostunuz (veliniz) ancak Allah´tır, Resûlüdür, iman edenlerdir; onlar ki Allah´ın emirlerine boyun eğerek namazı kılar, zekâtı verirler.
Maide 56.Ayet: Kim Allah´ı, Resûlünü ve iman edenleri dost edinirse (bilsin ki) üstün gelecek olanlar şüphesiz Allah´ın tarafını tutanlardır.

HAK VE HAKİKAT PARTİ GENEL BAŞKANI
DURSUN GÜNEŞ - SEYYİD MUHAMMED ALİ MEHDÎ RESÜL
11 Eylül 2017 - Ordu174 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın