Akıl bir meliktir onu eğitmenize bağlıdır. 'Islahi nefis' olmayan Akademik insanlar bugünkü tabloyu ortaya çıkarır. İğrenç çok iğrenç.

Bismillahirrahmanirrahim
Elif lam mim. Allahu lailahe illa huvel hayyum kayyum.

İlk insan Hz. Âdem halife olarak yaratılmıştır . Ademlik vasfina göre hakkın vekili olarak insanları hidayete davet etmiş, ve bu bir soy ağacı olarak günümüze kadar gelmistir. Ve hepsi de ümmi'dir içlerinde akademik olan yoktur. 
Akilane düşündüğünüz zaman böyle hikmete yer yoktur. Akıl bir meliktir onu eğitmenize bağlıdır. 'Islahi nefis' olmayan Akademik insanlar bugünkü tabloyu ortaya çıkarır. İğrenç çok iğrenç. Siyasî geçmişe baktığınızda hep ayni tabloyu görebilirsiz. 
Amma Osmanli Ruhunda, bir Kâmil-i Mükemmil önderliğinde bir Ruh var hak var, Adalet var, Emanet var, Ehliyet var, Liyakat var, Meşveret Sadakat var İhlas var, Teslimiyet var. İşte Hak ve Hakikat Partisi bunun üzerine kurulmuştur. Şah, kovanına sahiptir, kovanını idare etmekten aciz değildir. 
Hak ve Hakikat Partisi som altındandır. Özü ile özleşmiş kıyamet yolcusundur. Bu tevhit gemisine "ben hakkım" diyen herkes binebilir. 
Herkese sevgiler saygılar.

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı
Dursun GÜNEŞ
Seyyid Muhammed Ali Mehdî Resül
14 Eylül 2017 - Trabzon214 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın