Türkiye'yi karanlıklardan aydınlığa, ilahi nura çıktaracak olan, Türkiye'yi altın çağa taşıyacak olan tek parti, Hak ve Hakikat Partisi'dir

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Hak ve Hakikat Partisine katılan, tevhit sancağını eline alan bütün mücahit kardeşlerimize teşekkür ediyorum.

Allah (cc) yar ve yardımcınız olsun. Herkes üzerine yakışan elbiseyi giyer. Allah'tan daha güzel boya kim vurabilir ki? Deyin ki; “biz Allah’ı çok zikreden abitleriz. Müminler kardeştir.”

Kardeşlerim hoş geldiniz.

Ey insanlar, ey inananlar!
Bu sistem, cahiliye sistemi tağuti bir sistemdir. Bu sistem, sömürü sistemidir. Bu sistem icerisinde bu halk rahat edemez. Ancak islâmî sistem icerisinde rahat edebilir. Bu da bir rehber öncülüğünde olabilir. 
Ak Parti bu memleketi aydınlatamadı, lambaları patladı, Türkiye'yi karanlıklara sürükledi. 
Türkiye'yi karanlıklardan aydınlığa, ilahi nura çıktaracak olan, Türkiye'yi altın çağa taşıyacak olan tek parti, Hak ve Hakikat Partisi'dir.

Bir takım çevreler bu haraketten rahatsız olacaktır, sizleri önlemeye çalışacaktır. Her yerde her zaman olduğu gibi hak galip gelecektir. 
Ey insanlar! Neden korkuyorsunuz? Hakkın gelmesinden mi? Batının medeniyet canavarindan mi? Onlar bir şekilde sizi yutmaya yol bulurlar. Hakkı asla yutamazlar üstünü kapatamazlar, hakka engel olamazlar. Güneşi balçıkla sıvayamazlar. Güneş birkere daha doğmuştur. Menzilline doğru yol almaktadır.
Hayirli sabahlariniz olsun. 
Unutmayınız ki, inanıyorsanız siz kazanırsınız.

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı 
Dursun GÜNEŞ - SEYYİD MUHAMMED ALİ MEHDÎ RESÜL
16 Eylül 2017 - Sakarya193 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın