Kuzey Irak'ı yavru vatan gibi besledi. Her türlü desteği, yardımı yapmaktan çekinmedi. Hatta Kerkük, Erbil peşkeş çekildi. Bölge halkı, Türkmenler hiçe sayıldı.

Bismillahirrahmanirrahim

Barzani'nin bağımsızlık referandumuna en çok bizim Reis sevinmiştir. Çünkü Kürdistanı ne Barzani ne de Apo kurdu. Kürdistani Recep Tayyip Erdoğan kurdu. 
Bop eşbaşkanı olarak almış olduğu görevi layiki vechile yerine getirdiği içinde gurur duyuyordur.
Kuzey Irak'ı yavru vatan gibi besledi. Her türlü desteği, yardımı yapmaktan çekinmedi. Hatta Kerkük, Erbil peşkeş çekildi. Bölge halkı, Türkmenler hiçe sayıldı. Bu fotoğraf her gün basında tazeleniyordu. Fakat halkımız Reise güveniyordu. Sonra olan oldu.Barzani de bizi aldatmış. Bu, suçu başkasına atmaktır. Orta doğu üzerinde plân proje çalışması yapan, Bop eşbaşkanı bu çalışmayı on beş senedir yürütüyor. Bu konuda Müslim de YPG de sizi aldatmış. Yazık çok yazık. Başka daha kimler aldatmış sizi, göreceğiz. Bütün dostların yol arkadaşların da seni aldatmış yazık.
Şu Tayip Erdoğan. Bu sözü söyleme hakkına sahip değilsiniz.
Siz devlet, millet üzerine oyun oynuyorsunuz. Bu masa, kumar masası değil. Bu milletin istikbaline, istiklaline oynuyorsunuz. İlla da aldandım diyorsanız, hastasınız. 
Bu Hasta Adam ile Türkiye nereye?

SEVGİLER SAYGILAR.

HAK VE HAKİKAT PARTİSİ 
GENEL BAŞKANI 
DURSUN GÜNEŞ - SEYYİD MUHAMMED ALİ
26 Eylül 2017 - Ağrı

Reis Bey size Diyarbakır, bütün dünya şahittir!..1604 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın