• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.youtube.com/channel/UCNyIRkbD2N6aGU1-9B1wqAg

Hak ve Hakikat Partisi

Hoş geldiniz!

    • Başlık Metni
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
Harun TOPCUOGLU ;GALİP GELECEK TEK GÜÇ SALİH İMAN'dır DEDİ

 

Dünya yı yeniden kendi çıkarları doğrultusunda, dizayn etmek istiyorlar. Perşembe nin gelişi çarşambadan bellidir demiş büyüklerimiz.

Onların istediği yeni dünya bellii çok sert olacak. 11 Eylül ikiz kuleler, ardından Arap baharı, son olarak Suriye, bunlar çok maliyetli dizaynlar, Arap baharı adı altında batmakta olan ekonomilerini çöktükleri kaynaklar sayesinde düzlüğe çıkardılar. Savaşın baharı olsada maliyeti yüksek. Son yöntem biyolojik savaş, maliyeti hiç yok (onlara) karşı konulamaz ülkeler üstü küresel güçlerini kullanarak, bir salgın algısı ile ekonomileri diz çöktürüp, üstünede milyarlarca dolar ülkelerden aşı parası alarak bir taşla iki kuş vurarak dağılan paralarını tekrar bır araya toplayıp, ülkelerin ekonomilerini de durdurup tamamen bağımlı topluluklar meydana getirme hedeflerini son olarakta ülkeleri ateşe vererek korku imparatorluklarını, güçlendirip, ne kadar güçlü olduklarınıda herkesin gözüne soktular.

Perşembenin gelişi çarşambadan bellidir sözü burada devreye giriyor. Gözler kararmış hedefe ulaşmak için yapılmayacak hiç birşey yok, başarı için her yol mübahtır,anlayışını uyguluyorlar. Başarılı olurlarsa, onlar ilah dünya onların kölesi ki (tek hedef) bu. Yaşamadımız okudumuz fıravun ve köleleri, Nemrut ve köleleri tarzı bir sistem dünyayı bekliyor. Bu güce aklın fikrin dilin karşı çıkma, bu güce galip gelme ihtimali hiç yok. Bu güce galip gelebilecek tek güç Salih bir İman dır. Onların ilahı şeytandır, bizim İlahımız, Allah Azze ve celle dir. Onların ilahı İn sahibi yaratıcısıda Bizim İlahımız, yani Allah Azze ve celle dir. Kum saati fıravunlar nemrutlar döneminde, şeytanın lehine, Resulullah efendimiz, sayısız bir çok peygamber ve son olarak Ejdadımız Osmanlı doneminde, Hakkın lehine dönmüştür, yüzyıldır tekrar şeytanın lehine dönmüş bu kum saatini, tekrar hakkın lehine çevirme eşiği bu eşiktir, bu eşiği kim atlarsa, dünyayı o nun kokusu saracaktır. Ya Salih iman ile hakk İn kokusu, ya kan, irin, gözyaşı, sefalet, yokluk tam kölelik, gibi şeytanın kokusu olan leş kokusu.

Unutmayalım,
Allah, yeryüzündeki varlığını kulları ile hissettirir. Yarattıklarının yaradılış gayesine uygun davranış ve hareketler içinde olmasını yeryüzünde O nun ismini yüceltmelerini ister bekler.
O ismini şanını şüphesiz ki korur. Ona zorluk yoktur
Ol der olur.

Peki onun ol deyıp olması, bizim için ne demek olur hiç düşündükmü

Tarlada izi olmayanın, Harmanda yüzü olmazmış. efendiler.

Talıp olunmazsa Allah zorla rahmetini indirmez dünyaya.
O rahmeti hak etmek, sadece onun rızası için bedeller ödemek gerek.
Ne doğal bir salgın hikayesine, nede üç beş pkk lının memleketimi ateşe verdiğine hiç inanmadım. İnanmayacağım.
Kul olursak, Allah dünyayı hizmetimize verir.

Böyle devam edersek şeytan bizden son derece razı zaten.

Harun TOPCUOGLU
Hak ve Hakikat Partisi
Düzce il Teşkilatı

  
567 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın